تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

مرکز مقالات ترجمه شده و جزوات دانشگاهی

فروشگاه جامع ترجمه مقالات معتبر علمی در رشته های مختلف و جزوات دانشگاهی


دسته بندی سایت

محبوب ترین ها

پرفروش ترین ها

پر بازدید ترین های فورکیا

برچسب های مهم

آمار بازدید سایت

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 25
  • بازدید دیروز : 80
  • بازدید کل : 37913

Using semantic links to support top-K join queries in peer-to-peer networks


Using semantic links to support top-K join queries in peer-to-peer networks

ترجمه مقاله به همراه اصل مقاله با عنوان زیر

تعداد صفحات اصل مقاله: 16 صفحه

تعداد صفحات ترجمه مقاله 19 صفحه

نمونه ترجمه از صفحه اول مقاله در پایین قابل مشاهده است.

Using semantic links to support top-K join queries in peer-to-peer networks

SUMMARY An important issue raised in peer-to-peer (P2P) applications is how to accurately and efficiently retrieve a set ofK best matching data objects from different sources while minimizing the number of objects that have to be accessed. The proposed solution is to organize peers by a semantic link network representing the semantic relationships between peers’ data schemas. Queries are only routed to semantically relevant peers.Apruning-basedlocaltop-Krankingapproachisproposedtoreducethetransmitteddatabypruning tuples that cannot produce the desired join results with a rank value at least equal to the lowest rank value generated. Experimentsevaluateitsperformance interms ofthenumberoftransmittedtuplesandthemiss rate. Comparison with thetraditional threshold algorithm for centralized systems and other top-K ranking algorithms for P2P networks shows the features of the proposed approach.

Copyright c 2006 John Wiley& Sons, Ltd.
Received 25 August 2006; Accepted 27 August 2007

KEY WORDS: join query; Knowledge Grid; peer-to-peer; peer data management; semantic link; top-K query processing


1. INTRODUCTION With the rapid development of peer to peer (P2P) systems, peer data management systems (PDMSs) have become a promising area [1–3]. A PDMS consists of many autonomous, dynamic and heterogeneous nodes that can exchange data and services in a decentralized and distributed manner. Eachsitehasequalfunctionalityandisbothaclientandaserver.Usually,aP2Psystemlocallycontrols data and has local knowledgeof available data and schemas....

استفاده از لینک های معنایی برای پشتیبانی از جستجوهای ارتباطی top-K در شبکه های نظیر به نظیر

خلاصه

یک مسئله مهم که در برنامه های کاربردی  نظیر به نظیر(P2P) مطرح شده این است که چگونه می توان یک مجموعه kعضوی از بهترین داده های شی منطبق را با دقت و بطور کارآمد از منابع مختلف بازیابی کرد در حالی که تعداد اشیائی که مورد دسترسی قرار میگیرند به حداقل برسد. راه حل پیشنهادی سازماندهی نظیر ها توسط یک شبکه لینک معنایی است که نشان دهنده روابط معنایی بین شماتیک داده های نظیرها است. پرس و جو ها تنها به نظیرهای معنایی مربوطه مسیریابی می شوند.

یک رویکرد رتبه بندی مبتنی برtop-K محلی مبتنی بر هرس ارائه شده که به منظور کاهش داده های انتقال توسط هرس چندتایی که نمی تواند نتایج مشترک تولید مورد نظر را با یک مقدار رتبه ای حداقل برابر با پایین ترین ارزش رتبه ای کاهش دهد پیشنهاد شده است. آزمایش ها عملکرد آن را از لحاظ تعداد تاپل های منتقل شده و نرخ تلفات، ارزیابی می کند. مقایسه با الگوریتم آستانه سنتی برای سیستم های متمرکز و دیگر الگوریتم های رتبه بندی top-K برای شبکه های P2P ویژگی های این روش پیشنهادی را نشان می دهند.

کلید واژه ها: جستجوی مشترک؛گرید دانش؛ نظیر به نظیر؛ مدیریت داده نظیر ؛ لینک معنایی؛ پردازش پرس وجوی top-K .

1 . مقدمه

با توسعه سریع سیستم های نظیر به نظیر (P2P)، سیستم های مدیریت داده نظیر (PDMSs) تبدیل به یک حوزه امیدوار کننده شده است [1-3]. یک PDMS متشکل از بسیاری از نودهای ناهمگن مستقل و پویا است که می تواند داده ها و خدمات را به شیوه ای غیر متمرکز و توزیع شده تبادل کند. هر سایت دارای قابلیت برابری است و هر دو یک مشتری و یک سرویس دهنده هستند. معمولا، یک سیستم P2P به صورت محلی داده ها را کنترل می کند و دانش محلی از داده ها و شماتیک موجود دارد.....


مبلغ واقعی 6,000 تومان    11% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 5,340 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۷ آذر ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 395

برچسب های مهم


مطالب تصادفی

  • آموزش قدم به قدم packet tracer
  • Using semantic links to support top-K join queries in peer-to-peer networks
  • ارزیابی تحمل خطای تحلیلی و متریک هایی برای شبکه روی تراشه مبتنی بر TSV سه بعدی
  • روانشناسی مدیریت انسانی، عوامل موثر بر رفتار فردی
  • پیش بینی تاخیر در شبكه هاي موردي متحرک با استفاده از شبکه عصبی مصنوعی

ترجمه مقالات علمی تخصصی